KARRIER

Aktuális állásajánlataink

Jelenleg az alábbi pozíciók érhetőek el:

  • Erősáram villamos tervező
  • Berendezésgyártás szerelő
  • Villanyszerelő

Jelentkezni lehet fényképes szakmai önéletrajz megküldésével a hr@megawatt.hu e-mail címen.

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ

Feladatok:

  • berendezésgyártás és kivitelezés projektek felkutatása, nyomon követése, adminisztráció elvégzése a projekt nyilvántartásban
  • a cég számára új vevők biztosítása
  • rendszeres kapcsolattartás az új, potenciális vevőkkel, tervezőkkel, kivitelezőkkel
  • műszaki tanácsadás a projekt döntéshozói részére

Elvárások:

  • villamosmérnöki végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • jó szervezési és határozott, magabiztos kommunikációs készség
  • kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • alapbér
  • havi forgalmi jutalék
  • nyereségesen elvégzett projektekhez kapcsolódó prémium
  • év végi juttatás
  • céges autó
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • cégen belüli jó csapatszellem